Asus kompiuteriai: kurie įrenginiai verti dėmesio?

Published by: 0

Asus kompiuteriai

Asus kompiuteriaiIeškantiems naujo nešiojamo kompiuterio ne retai tenka susidurti su dilema, kokį gamintoją ir kokį modelį būtų geriausiai rinktis. Ne retai atvykus į elektronikos prekių parduotuvę tenka išgirsti klausimą, kaip žadate naudoti kompiuterį. Mat priklausomai nuo to, kokiems tikslams jis bus skirtas, tokį modelį ir reikėtų rinktis. Neseniai Asus kompiuteriai sukrėtė rinką pristatydami naująjį žaisliuką – „Google Nexus 7“ Prieš beveik 3 metus pristatytas kompiuteris dar kartą reabilitavo „Asus“ vardą ir priminė vartotojams apie šį kompiuterių gamintoją.

Dažnai modelio pavadinimas sukelia nesusipratimų, mat ankščiau „Asus“ ir „Google“ vardai nebuvo siejami. Todėl ne retai vartotojai susipainioja, kieno tai iš tiesų gaminys, ar parduodami įrenginiai nėra pigios kopijos ir panašiai. Tačiau iš tiesų modelio pavadinime „Google“ vardas atsirado ne šiaip sau. Tai įrenginys, kurį pagaminti ir užsakė didysis interneto gigantas. Užsakymas teko „Asus“ kompanijai ir šį sukūrė šį jau atnaujintą ir patobulintą žaisliuką. Lietuvoje šį kompiuterį galima įsigyti tam tikrose elektroninių prietaisų arba specializuotose parduutuvėse, tuo tarpu Jungtinėse Amerikos Valstijose šie Asus kompiuteriai parduodami tik paties „Google“.

Beje, dėl savo gerų parametrų, „Google Nexus 7“ yra populiarus gaminys iki šiol. JO vidinė atmintis, siekianti 16 GB yra itin patrauklus pasiūlymas tiek verslo atstovams, tiek studentams, ieškantiems gaminio nuolatiniam darbui. Be to, naujasis įrenginys gerokai išvaizdesnis, dar lengvesnis ir plonesnis. Taigi jis taikosi prie besikeičiančių technologijų ir tampa vis patogesnis kasdieniam naudojimui.

Ko gero, vienintelis modelio trūkumas – tai nėra gaminys, sukurtas žaidimams. Pastebėtina, jog per daug apkrautas šis žaisliukas ima striginėti, nenoriai paleidžia programas arba jas iš visos sustabdo. Be to, pastebima, jog papildomų parametrų suteikiančios jungtys ar priedai siūlomi už gana aukštas kainas, tad dažnai galutinė pilno gaminio komplekto kaina nedžiugina.

Kaip neapsigauti?

Ieškant garsių gamintojų kompiuterių, vartotojai ne retai susiduria su rizika likti apgautiems. Pavyzdžiui, perkant internetu, gausu nesąžiningų žmonių, norinčių pasipelnyti. Todėl jei Jums aktualu Asus kompiuteriai ar kiti elektronikos gaminiai, geriausias ir pats patikimiausias variantas įsigyti tokį pirkinį – apsilankyti oficialioje gamintojo parduotuvėje ar atstovybėje Lietuvoje. Kai kurie platūs elektroninių prekių tinklai yra oficialūs tam tikrų produkcijų platintojai, tad apie tai naudinga pasidomėti iš anksto.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *