Gipso kartono ploksciu privalumai

Published by: 0

Biurų remontas Kaune

 

Jūsų įmonės biuras yra jūsų vizitinė kortelė. Jei biuro sienos apsilupusios, grindys nelygios, apsilankantys klientai ir verslo partneriai regi ne reprezentacinę jūsų išvaizdą. Jūsų biurui per trumpiausią laiką ir minimaliomis sąnaudomis suteiksime naują veidą. Mūsų komanda gali atlikti tiek kapitalinį jūsų biuro, tiek kosmetinį remontą. Mes išlyginsime jūsų grindis, išglaistysime ir išdažysime sienas, nudažysime langų rėmus, grindajuostes, išklosime linoleumą.  Kad biuro remontas Kaune netaptų jūsų galvos skausmu – visus rūpesčius patikėkite mums.

Kavinių, mokyklų, darželių remontas ir dažymas

 

Turime ilgametę patirtį viešųjų erdvių remonto darbai Kaune srityje. Galime pastebėti, kad tokioms viešoms erdvėms kaip kavinės, mokyklos, darželiai, remontuoti reikalingos daug patvaresnės medžiagos. Dažai turi būti atsparesni aplinkos poveikiui. Aukštos kvalifikacijos specialistai įvertinę patalpų būklę padės pasirinkti optimaliausią sprendimą ir atliks remonto ir dažymo darbus.

Gamyklų remontas ir dažymas

 

Atliekame gamyklų remonto ir dažymo darbus. Jūsų gamyklinės patalpos turi atitikti Lietuvoje galiojančius standartus, todėl turi būti suremontuotos ir išdažytos.

Gamyklose dažnai būna betoninės grindys.  O į betoną lengvai susigeria įvairūs teršalai, todėl norint, kad išsaugoti nesugadintą betoninį paviršių jį reikia padengti dažais. Betoniniai paviršiai dažomi specialiai tam tikslui skirtais pramoniniais dažais, kurie yra atsparūs trinčiai, bei kitokio pobūdžio mechaniniam poveikiui ir įvairiems chemikalams, rūgštims, druskoms bei šarmams.

Betoniniams paviršiams skirtų dažų savybės:

Blizgus betono grindų dažo paviršius ne porėtas, todėl jame nesikaupia nei purvas, nei vanduo.

Dažai gerai prikimba prie paviršiaus ir yra atsparūs susidėvėjimui. Jie puikiai atlaiko intensyvų žmonių eismą ir pramonines sąlygas.

Atsparūs cheminiam ir mechaniniam poveikiui, taip pat kitiems teršalams.

Gamyklos betono grindų dažymas prasideda nuo betono įvertinimo. Neįvertinus betoninio paviršiaus būklės, galima pasirinkti netinkamą dažą, kuris greitai atsilups. Todėl svarbu įvertinti betoninio paviršiaus drėgnumą, lygumą, kietumą, taip pat, ar paviršius nesutrūkinėjęs, ar teisingai įrengtos temperatūrų siūlės.

Neįprasti gipso montavimo būdai sukurs išskirtinį interjero dizainą.

Norite savo namuose neįprastų dizaino Sprendimų? Norite, kad užėję svečiai stebėtųsi interjero išskirtinumu. Vienas efektyviausių iš sprendimų – gipso kartono dizainas. Šis veiksmas suteikia neribotas galimybės montuoti įvairiausių formuluoti ir dydžių dizaino sprendimus.

Gipso kartono plokščių privalumai

 

Gipso kartono plokštės labai plačiai naudojamos vidaus apdailoje. Jos pakeitė ilga nešvarų ir varginantį sienų tinkavimą. Todėl gipso balansavimas patogus ir efektyvus  sprendimas remontuojant ar statant savo būstą. Sujungus dvi natūralias medžiagas- gipsą ir kartoną iš esmės gauta nauja medžiaga, kuri turi ne vieną naudinga savybę: gipso kartono plokštės lengvos ir tvirtos.

Jos yra visiškai lygios. Išdažytos ar ištapetuotos sienos atrodys tiesiog nepriekaištingai – lygut lygutėlės.

Jas nesunku montuoti ant profilių, gipso montavimo darbai einasi gerokai greičiau. Mūrines pertvaras reikia sumūryti, nukloti gruntu, nutinkuoti, glaistyti ir dažyti. Visų darbų procesas taip pat užtrunka kur kas ilgiau, negu montuojant gipso kartono pertvaras, nenurodyti kitoje, kad vietoje ne visus technologinius procesus įmanoma paspartinti. Kaip žinote, mūro pertvarą būtina tinkuoti, todėl ir darbų kaina gerokai padidėja.

Gipso kartono plokštės turi vandens kristalų, jos yra atsparios ugniai.

Svarbu paminėti ir ekologinį aspektą. Yra paskaičiuota, kad gaminant mūro produktus į atmosferą išmetama 30 proc. daugiau anglies dvideginio, negu gaminant sausosios statybos produktus. Susumavus visus argumentus, gipso kartono pertvaros yra tikrai pigesnės ir gerokai draugiškesnės.

 

Daugiau informacijos rasite čia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *