Kada geriau neimti greito kredito

Published by: 0

greitas kreditasNors greitas kreditas mūsų kraštuose dažnai tampa tikra panacėja ir išsigelbėjimu, esant finansiniam nepritekliui, tačiau dėl to, ar tikrai visada verta skolintis, galima pasiginčyti. Net ir pačios įmonės, kurių darbo sritis yra greitas kreditas internetu pripažįsta, jog toli gražu ne visada reikia skolintis. Ir dėl to yra sudaromos tam tikros sąlygos, kada galite skolintis, o kada ne. Juk ne visada pinigai taip žarstomi į kairę ir dešinę. Puikiai matote, kad kartais jie gali būti suteikiami, kartais, nors ir užpildžius visus prašymus, greitas kreditas nebūtinai bus suteiktas. Nuo ko tai priklauso? Pirmiausiai nuo to, kokios jūsų dabartinės sąlygos, kiek turite pajamų bei kitų įsiskolinimų. Taigi, keletas pasvarstymų, kada greitas kreditas nebus išeitimi.

Kitų skolų dengimas

Vienas iš atvejų, kada greitas kreditas (akcija) nei padės jums sutaupyti, nei apskritai galės pavirsti kažkuo tinkamu. Tai tas atvejis, kada jums net nebus suteikiamas jis. Jeigu turite daug įsiskolinimų kitur, gal dėl jų jau net areštuotas jūsų turtas, tai norite juos padengti bet kokia kaina. Tokiu atveju, jums gali prasidėti panika, ir jūs galite bet kokia kaina stengtis gauti pinigų. Tačiau lopo lopu neužlopysi, ir tai nebus gera išeitis. Akivaizdu, kad jeigu skolinatės iš vienos vietos, tai kitoje prasideda palūkanų mokėjimai. Kuo daugiau skolų, tuo daugiau palūkanų. Jeigu padengsite vieną įsiskolinimą kitu, tai tik laikinai išspręsite problemą. Tačiau labai greitai ji vėl prisistatys ir šį kartą smogs su visu savo stiprumu. Tad geriau stenkitės išvengti tokios nelaimės ir stenkitės neturėti kitų skolų, kurios būtų dengiamos naujomis. Galų gale, jums net nebūtų suteikiami greitieji kreditai tokiais atvejais. Juk gavę jūsų prašymą, kredito teikėjai visada pirmiausiai stengsis jį išnagrinėti ir įvertinti, ar gali jums teikti paskolą, ir jeigu gali, tai kokio dydžio.

Lošiant azartinius žaidimus

Kadangi greitas kreditas su atidejimu tikrai neturėtų būti suteikiamas žmonėms, turintiems didelių priklausomybių, turite žinoti, kad yra toks sąrašas, į kurį gali būti savanoriškai įtraukiami žmonės, prašantys, jog jiems nebūtų suteikiamas kreditas. Visiems žmonėms, kurie turi priklausomybių, pasitaiko sunkių ir lengvų periodų. Sunkiuoju metu galima kad ir sielą parduoti, kad tik pavyktų gauti pinigų turimai priklausomybei patenkinti: alkoholiui, narkotikams, lošimams. Tačiau prašviesėjimo periodu bandoma adaptuotis, kabintis į gyvenimą, nekartoti klaidų. Būtent tokiu periodu paprastai ir yra priimamas sprendimas stengtis save apsaugoti nuo tokio impulsyvaus elgesio ir skolinimosi. Tokiu metu žmonės ir paprašo būti įtraukti į tuos sąrašus tiesiog tam, kad vėliau būtų apsaugoti patys nuo savęs.

Neturint jokių pajamų

Žinoma, kad labai greitas kreditas negali būti suteikiamas tada, kai visai neturite jokių pajamų. Oficialiai tai matoma ir pačioje sutartyje bei paskolos skaičiuoklėje, bet jums nereikėtų net bandyti apeiti to kažkokiais aplinkkeliais. Kartais žmonės vos tik netekę darbo arba žinantys, kad jo neteks kitą savaitę, iš anksto „apsirūpina“ pinigais ir pasiima paskolą. Juk žino, kad ji suteikiama tik tada, kol yra oficialios pajamos, ir kol jas gali matyti greitųjų kreditų ir kt. bendrovės. Tačiau negali sakyti, kad tai yra normalus kelias, nes juk kas iš to, kad apeini sistemą. Ta sistema ne be reikalo tokia sugalvota. Akivaizdu, kad neskolinama neturintiems pajamų todėl, kad jie paskui neturės iš ko grąžinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *