Kaip Google reklama gali padėti verslui ir kas yra SEM paslaugos?

Published by: 0

google reklama

google reklamaJei siekiate verslo sėkmės, turbūt, jau esate girdėję, kad vienas tiesiausių kelių, vedančių užsibrėžto tikslo link, yra Google reklama. Vienas svarbiausių šios reklamos privalumų yra tai, kad jūsų skelbimas bus parodytas tūkstančiams suinteresuotų vartotojų, t. y. jūsų reklama nebus nei įkyri, nei erzinanti, kadangi bus transliuojama tik tiems interneto vartotojams, kurie į Google paieškos laukelį įves juos dominantį raktažodį.

 Kodėl Google reklama?

Svarbiausias tikslas, kurio siekia Google reklama, yra jūsų svetainės matomumas. Atlikti tyrimai patvirtino, kad daugiau nei 86 proc. interneto vartotojų, įvedę pageidaujamą raktinį žodį ar raktinę frazę, domisi tik pirmuose trijuose paieškos sistemos puslapiuose pateikta informacija. Tai reiškia, kad jei jūsų įmonės duomenys yra tolimesniuose paieškos rezultatuose, vartotojams būsite nematomi.

 Kas yra SEM paslaugos?

Vienas moderniausių sprendimų, padedančių didinti įmonės žinomumo ir lankomumo rodiklius yra kompleksinės SEM paslaugos – tai internetinės rinkodaros dalis, apimanti kliento svetainės optimizavimo darbus (SEO paslaugos) ir kliento svetainės reklamą paieškos sistemoje (Google AdWords reklama). Kitaip sakant, jei norite patekti į pirmuosius Google paieškos puslapius, tai galite padaryti dviem būdais – optimizuojant svetainę, atsižvelgiant į natūralius paieškos rezultatus, t. y. jūsų svetainė bus aukščiausiose paieškos pozicijose, arba užsakant momentinę Google reklamą, kuri užtikrins jūsų svetainės pozicijas matomiausiose paieškos sistemos vietose.

Žinoma, klientas visuomet gali rinktis vieną arba kitą reklamos priemonę, t. y. optimizuoti svetainę paieškos sistemai arba užsakyti AdWords reklamą. Tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų, pvz., SEO paslaugos yra gana ilgas procesas, kartais užtrunkantis pusmetį ar ilgiau. Tiesa, šis reklamos būdas užtikrina ilgalaikius rezultatus ir reikalauja gana mažų išlaidų. Tuo tarpu Google AdWords reklama užtikrina itin greitus rezultatus, tačiau ši paslauga kainuoja šiek tiek brangiau. Kitaip sakant, tiek viena, tiek kita Google reklama atneš jums naudos, todėl optimaliausiam rezultatui užtikrinti jums bus reikalingos kompleksinės SEM paslaugos.

 Bendradarbiaukite su profesionalais

Nesvarbu, kuri reklamos forma atitinka jūsų išsikeltus lūkesčius ir kriterijus, nepamirškite, kad užsibrėžtus tikslus padės pasiekti tik profesionali internetinės rinkodaros įmonė, turinti ilgametę darbo patirtį ir šioje srityje pasiekusi itin gerų rezultatų. Kompaniją, su kuria ketinate bendradarbiauti, rinkitės itin atsakingai ir kruopščiai. Tai itin svarbu tuo atveju, jei domitės SEO paslaugomis. Nepamirškite, kad itin greitus rezultatus žadančios bendrovės dažniausiai naudojasi draudžiamais svetainės iškėlimo būdais, todėl galite patirti itin daug žalos.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *