Kaip per vasarą grąžinti greitąjį kreditą

Published by: 0

greitas kreditas

greitas kreditasĮprasta galvoti, kad greitas kreditas paimamas paprastai labai lengvai ir greitai, o grąžinti jį vėliau trunka ilgiau. Bet tai nėra tiesa, nes greita paskola apskritai nėra suteikiama tokiam ilgam terminui, kokiam suteikiamos paskolos iš banko, pavyzdžiui, būstui, ir kurias paskui visą gyvenimą turi išsimokėti žmonės. Štai pigus kreditas yra uždirbamas kitokiais būdais, kitokiais ir grąžinamas. Jeigu pasiskolinote, turėsite grąžinti per kelis mėnesius ar porą metų, blogiausiu atveju, naudositės paskolos refinansavimu. Tačiau, jeigu norite, galite sutaupyti nedideliam paimtam kreditui ir per vieną vasarą, bei jos metu ir grąžinti tuos pinigus.

Atostogauti lietuviškoje gamtoje

Jeigu pečius per sunkiai morališkai slegia greitas kreditas ir norėtų jo atsikratyti kuo greičiau, gal ir vertėtų stengtis tą padaryti, kad ramiau jaustumėtės. Tačiau tai nereiškia, kad jūsų gyvenimo kokybė iš puikios dabar suprastės į nulinę ir teks nuolat kentėti didžiulius nepatogumus. Galbūt viskas bus visai gerai, jūs tiesiog pakeisite savo keletą prabangių įpročių naujais ir galėsite toliau mėgautis malonumais bei patenkinti visus gyvybinius poreikius. Visų pirma, rekomenduojama atostogauti lietuviškoje gamtoje. Mes kartais visai be reikalo keliaujame į tolimiausius kampelius Europoje ar Žemėje, nes manome, kad tik taip galime tikrai pailsėti, gauti tokias atostogas, kokių esame verti. Bet tai nebūtinai yra tiesa. Atostogos gamtoje gali būti tikrai nuostabios. Juk turime tiek miškų, upių, ežerų, ir gero oro metu verta naudotis mūsų lietuviškos gamtos teikiamomis privilegijomis. Patirsite tiek pat gerų įspūdžių, kaip ir keliaujant kitur, tik nieko arba beveik nieko už tai nemokėsite.

Auginti savo daržoves

Kitas būdas vasarą sutaupyti ir netgi gauti sveikesnio maisto – tai auginti savo daržoves. Gal ne visi greitieji kreditai per para paimti bus grąžinti užsiauginus savo ūkį, tačiau, pradėję auginti patys, galėsite pajusti tikrai didelį skirtumą ir gauti maisto, kuris nieko nekainuos. Sėklos parduotuvėje kainuoja tikrai tik centus, tad nėra reikalo spausti savęs ir nepirkti sėklų bei galvoti, kad neatsipirks. Iš vieno salotų, agurkų ar pomidorų sėklų pakelio jums išaugs tiek maisto, kad užteks vienam žmogui visam sezonui. O kiek išleidžiate daržovėms, pirkdami jas internetu? Tikrai daugiau negu norėtumėte ir turėtumėte. Todėl reikia auginti daržoves taip, kad jos būtų tinkamos maistui, šiek tiek padirbėti prie jų ir turėti savo maisto. O jeigu dar sugalvosite pakeisti mitybą bei atsisakyti valgymų, kurie galbūt yra kažkiek žalingi ir verčia jus apsinuodyti (mėsa, kepti gaminiai, glitimo turintys produktai ir pan.), tuomet daržovės taps pagrindiniu jūsų raciono elementu. Su daržovėmis galėsite gerai, skaniai prasimaitinti, tai beveik nieko nekainuos, sutaupysite pinigų ir greitas kreditas Lietuvoje bus atiduotas lengviau, greičiau.

Kaupti malkas

Jeigu gyvenate vietoje, kur tenka kūrenti kietu kuru, vasarą galite prie progos vis pasirinkti kuro. Reikia rinkti atraižas, sausas šakas iš miško. Mat kuras – irgi kainuojantis dalykas. Šeimai, gyvenančiai name ir kūrenančiai kietu kuru, gali kainuoti nuo 200 eurų iki 700 eurų, priklausomai nuo namo pralaidumo bei pečiaus kaitrumo. Tad greitas kreditas be palukanu tikrai gali būti grąžintas ir tiesiog protingai kaupiant malkas, jas renkant, susidėliojant ir bent dalį šių sumų padengiant iš surinktos medienos. Tam galima, pavyzdžiui, įpareigoti vaikus, kad šie, eidami į mišką, visada parsineštų kažkiek šakų. Vėliau jas sumetus į krūvą galima bus paskirti dieną ir tikrajam malkų pjovimui.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *