Kalnų dviračiui svarbu tvirtas rėmas

Published by: 0

kalnu-dviraciai     Taigi jūs  nusprendėte, kad norite vėl atsisėsti už dviračio vairo, tačiau kai ateinate į parduotuvę niekaip  negalite suprasti, kokio dviračio Jums reikia dideliame parduotuvės  asortimente.  Pirmasis  patarimas, kuriuo reikia  vadovautis yra tas, kad nereikia  pasirinkti dviračio, kuris  tarnaus Jums visą gyvenimą.  Juk gali būti  ir taip, kad dviračių  sportas  jums nepatiks, o gali būti ir taip, kad pasikeis jūsų poreikiai ir jums  bus reikalingas  kitos rūšies dviratis.  Taigi  įsiminkite, kad  dviratis jums  bus reikalingas šiuo metu, o ne kažkada ateityje. Tikriausiai, kai įsivaizduojate savo būsimą  važiavimą  dviračiu jūs jau įsivaizduojate, kaip puikiai Jūs atrodysite ant savo naujo dviračio. Taigi kas jums labiausiai patinka? Jums reikalingas patogus, ramus  važiavimas mieste ar  greitas važiavimas miško takeliais?  O gal būt jums  patinka važiavimas asfaltuotais keliais ar labiau patinka važiavimas užmiesčio takais?  Pamėginkite  surasti  savyje tai kas jums labiausiai patinka, tai jums padės  įsigyti tinkamą dviratį ir jūs nesigailėsite dėl to ką jūs pasirinkote.  Tarp visos  dviračių įvairovės yra  kelios  dviračių  rūšys skirtos  naujokams, tai yra kalnų dviračiai, hibridiniai dviračiai ir žinoma paprastiskirti važiavimui keliais.  Kalnų dviračiai išsiskiria savo patikimumu. Praktiški žmonės mąsto taip, kad MTB dviračiai yra skirti ekstremaliam  važiavimui. Tai reiškia, kad tokiedviračiai turi tvirtus komponentus ir rėmus, o tai yra būtent tai ko jums reikia.  Keliai, kuriais važinėsitės  gali būti baisūs ir nesutvarkyti, tokiu atveju geriausias pasirinkimas  yra  būtent kalnų dviračiai.

Tačiau jei norėsite ekstremalumų, kalnų dviračiai nėra tinkami.  Įprastas MTB yra gaminamas važiavimui  miško takeliais, tai yra važiavimui  per kietas šaknis.  Skirtumas tik tas, kad šie dviračiai yra gaminami  naudojant  tvirtas medžiagas, tai yra labai svarbu jei jūs ketinate  važiuoti miško takeliais ir per  medžių šaknis.  Būtent tam ir  yra skirti kalnų dviračiai.  Jei jūs  neketinate  važiuoti tokiomis vietovėmis tokiu atveju geriausias variantas yra miesto dviratis. O kalnų dviračio  jums  visiškai pakaks jei norėsite važiuoti miškais.  Taip pat toks  dviratis jums bus tinkamas  jei  yra reikalingas specialus  dviračio  rėmas  arba ratai.  Svarbiausia jums  reikia  išmokti  tinkamai  manevruoti savo kūnu važiuojant dviračiu. Važiuojant reikia apgalvoti, kaip sėdėti tikrai nereikėtų ir  reikia žinoti kaip tinkamai elgtis  su  dviračiu. Kitu atveju galite sunkiai susižeisti ir negalėsite ilgai žiūrėti į dviračio pusę.

Jūs turite labai aiškiai  suprasti, kad vienas iš didžiausių privalumų, kuriais  gali pasigirti kalnų dviračiai tai yra  lengvai įveikiamos  tokios vietos, kaip kalnai ir kitos kalnuotos, kauburiutos vietovės. Kalnų dviratis lengvai įveiks  nelygumus. Pradedančiųjų klaida yra ta, kad jie kalnų dviračiu pasirenka, kaip atsargą jie sako, kad greitis jiems nėra  įdomus,  kad jie nebus sportininkais. Viskas  yra teisinga, tačiau dviračio greitis, garantuoja lengvą važiavimą..  Juk kalnų dviračiai ir  hibridai važiuoja  kur kas lengviau ir jūs gausite  geresnius pojūčius, kai  važiuosite  per asfaltą.  Tačiau  pradžioje  naujokui yra be galo svarbu suprasti kokio  modelio  dviratį reikia pasirinkti. Štai kas turi būti svarbu.  Tam, kad būtų pasirenkamas tinkamas  kalnų dviratis jūs turite vadovautis  tam tikrais parametrais visi gamintojų parametrai yra  skirtingi. Jūs turite  tinkamai ir paprastai įvertinti kokį dviratį  jums  pasirinkti ir koks jums  bus patogiausias.  Taigi  jūs  jau žinote kas yra svarbiausia, kai yra pasirenkamas kalnų dviratis.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *