Maudymosi kostiumėlių tipai

Published by: 0

maudymosi kostiumėliaiKas kartą, kai tik nusprendžiate įsigyti maudymosi kostiumėlį jus ištinka ta pati problema. Užsukus į bet kurią parduotuvę ir pasiteiravus, konsultantės užduoda iš vėžių išmušantį klausimą. „Kokio tipo maudymosi kostiumėlis jus domintų“? O kokių tipų jie būna? Nejučia kyla šis klausimas, į kurį nelabai žinote atsakymą. Taigi, kokie gali būti maudymosi kostiumėliai?

Iš tikro viskas daug paprasčiau, negu iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti. Kad būtų paprasčiau apžvelkime elementariausius modelius.

Vientisas maudymosi kostiumėlis yra nemirštanti klasika. Dailiai priglunda, gali ir paryškinti, ir paslėpti. Visų įmanomų spalvų, dekoruoti ornamentais, raukinukais ar klostėmis, tokie kostiumėliai – saugiausias ir paprasčiausias pasirinkimo variantas.

Tankini tipo maudymosi kostiumėlis. Paprastais žodžiais tariant tai kelnaitės ir glaustinukės tipo viršutinė dalis su formuotu kaušeliu. Puikus pasirinkimas jeigu norite laisvumo, kurį suteikia dviejų dalių kostiumėliai, bet kartu ir norite pridengti pilvuką.

Bandeau arba juostos formos viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis. Plati audinio juosta apgaubia krūtinę, nugaros dalyje dažniausiai segama segtuku. Tokio tipo liemenėlės neturi petnešėlių arba turi vieną segamą per kaklą, todėl jeigu mėgstate aktyvų judesį paplūdimyje šis modelis nebus pats patogiausias. Bet jis tobulai tinka norinčioms dailiai įdegti. Dažniausiai jį renkasi mažos krūtinės savininkės.

Bikinis, modelis, kuris gali turėti daug skirtingų formų ir stilių. Šio maudymosi kostiumėlio viršus dažniausiai būna trikampio formos. Tiek liemenėlė, tiek kelnaitės rišamos raišteliais, kas labai paranku prisitaikant dydį.

Halter tipo maudymosi kostiumėlis gali pasirodyti kiek neįprastas, bet ypač patogus. Šio modelio liemenėlė rišama per kaklą plačia audinio juostele. Taip pat turi ir įprastą užsegimą nugaros dalyje. Tai itin patogu moteris apdovanotoms dideliu biustu, nes plati juosta per kaklą tvirtai ir patikimai prilaiko krūtinę. Taip apsisaugoma nuo siaurų petnešėlių spaudimo ar net rimtesnio odos sudirginimo. Beto, dar vvienas šio maudymosi kostiumėlio privalumas – papildoma audinio juostelė po krūtine. Taip užtikrinamas stabilumas, kad intensyviau judant krūtinė neišslystų iš liemenėlės.

Na ir dar vienas dažnai pasitaikantis maudymosi kostiumėlis – sportinio tipo. Tai uždaro modelio kelnaitės arba šortukai ir itin gerai priglundanti uždara viršutinė dalis su papildoma elastinga juosta po krūtine.

Taigi, kokio tipo maudymosi kostiumėlis jus domina?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *