Personalo nuoma tai galimybė gauti kvalifikuotus darbuotojus

Published by: 0

Personalo nuoma

            Personalo nuoma tai yra paslauga, kurios  dėka jūs  gausite  kvalifikuotus darbuotojus, kurie atliks įvairius  gamybos procesus.  Tai darbdaviui padės išvengti personalo  paieškos ir  samdymo. Tokiu  būdu įmonė, tai yra užsakovas praranda  tokią  būtinybę  išlaikyti  darbuotojus, kurių darbas  nėra  tiesiogiai  susijęs  su tiesioginėmis  verslo užduotimis.  Tai yra realus, tačiau labai efektyvus  būdas sutaupyti  finansus ir kitus  įmonės resursus susikoncentruojant tik į pagrindinę įmonės veiklą.  Šiuo metu  klausimas apie operatyvią personalo atranką yra  aktualus daugelyje įmonių. Tačiau jums siūlomi tokie  sprendimai, kurie šią problemą gali išspręsti per labai trumpą laiką. Tai yra  personalo nuoma, kuri jums gali surasti tokius  darbuotojus kaip valytojai, sargai, gamybos  darbuotojai, krovėjai ir kiti.  Kai jums  bus suteikta tokia paslauga jūs  gausite ne tik  personalą, tačiau  taip pat ir dokumentų  administravimo paslaugas.  Bus  individualiai  bendraujama  su kiekvienu klientu kalbant apie  personalo poreikius, nestandartinius  kandidatų viliojimo  būdus, kurie  suteikia galimybę greitai  surasti patikimus  darbuotojus.  Personalo  valdymas nuolat tobulėja tokiu  būdu užtikrinant individualaus  darbo  stiliaus  suradimą, kuris  bus efektyvus  esant dabartinėms  sąlygoms.  Personalo nuoma  jau ne vienerius metus yra  labai populiari užsienyje. Mūsų šalyje  tai yra dar pakankamai nauja paslauga, tačiau žvelgiant į kitų šalių patirtį galima manyti, kad laikui einant ji taps populiari.

Personalo nuoma  bet kuriam darbdaviui gali suteikti pakankamai daug privalumų, kurie yra visiškai  aiškūs ir suprantami.  Visų  pirma, darbdavys gaus  jam  reikalingus darbuotojus,  taip pat  sumažės  personalo išlaikymo išlaidos. Antra,  bus geriau atliekamos  nustatytos užduotys. Trečia, taip pat turėtų išaugti įmonės pelnas.  Personalo nuoma suteikia galimybę  būti  bent jau vienu žingsniu priekyje nei kitos  įmonės. Tokiu būdu kasdieninės užduotys  bus sprendžiamos  kokybiškiau, operatyviau ir greičiau. Pasinaudojant tokia paslauga galima  greičiau pristatyti produkciją, padidinti teikiamų paslaugų kokybę, taip pagerinti darbo sąlygas,  bus atliekama skaidri ir tiksli  buhalterinė apskaita.  Bus paprasčiau  valdyti įmonės personalą.  Taip pat  užsakovui, kuris  pasirinks  tokias paslaugas nereikės  rūpintis dėl  to, kad reikia  apmokėti atostogas, ligą arba komandiruotes.  Darbdavys nebus atsakingas už darbuotojo gyvybę, sveikatą ir samdomo personalo darbo rezultatus.  Be to,   įmonė neturės  prisiimti atsakomybės už darbuotojo karjeros  augimą, materialinę pagalbą, tokią kaip premijos, bei išmokos  už stažą.  Darbdavys neturės  rūpintis darbuotojų draudimu.

Tačiau ką gi galima  pasakyti apie  darbuotojus, kurie yra nuomojami. Kokius  privalumus gali gauti jie?    Jie gali  gauti stabilų  darbą, taip pat jie gali pereiti į kitą objektą jei tik to nori, gali pakeisti gyvenamąją vietą, bei kitas sąlygas.  Be to, jiems nereikės  nuobodžiai  tartis dėl  bandomųjų laikotarpių. Darbuotojai  bus greitai įdarbinami.  Daugelis  įmonių jau spėjo  gerai įvertinti šią paslaugą ir kai vieną kartą ja pasinaudojama ją norisi išmėginti dar kartą.  Personalo  nuoma tai yra    įmonės  darbuotojų priviliojimas kitai įmonei, kuri yra  užsakovas.  Kai  yra pasinaudojama  tokiomis paslaugomis yra  būtina  aiškiai žinoti kokius reikalavimus jūs keliate darbuotojams, kuriuos  jūs  norite turėti.  Kai yra atrenkamas personalas  visada yra sudaroma   sutartis, kuri turi  visus reikiamus punktus, kurie  aprašo bendradarbiavimą.  Pavyzdžiui, jūs patys sprendžiate kokiu grafiku dirbs  jūsų samdomas  darbuotojas. Tokia  nuoma turi ne vieną privalumą, kurie  yra labai  svarbūs ir visi jie  buvo paminėti.  Būtent  dėl šių  privalumų ir yra pasirenkama tokia paslauga, kurios  būtų  sunku atsisakyti. Tai yra  tiek finansinė, tiek ir   darbo efektyvumo nauda.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *