Stogų danga tai individualus pasirinkimas

Published by: 0

Stogų dangos

Stogo dangos pasirinkimas turi būti  atliekamas orientuojantis visų pirma  į tokius  parametrus, kurie  yra  svarbiausi jums.  Kai yra pasirenkama  danga  labai  svarbu, kad ji būtų  kokybiška. Stogų dangos turi pasižymėti  pagrindiniais parametrais: ilgaamžiškumas,  patikimumas, saugumas,  paprastas montavimas, bei  įvairių  atspalvių  pasirinkimas.  Kai yra pasirenkama  stogui  skirta  danga  reikia vadovautis tam tikrais techniniais parametrais tiek  pačios dangos, tiek ir  jūsų pasirinktos  medžiagos.  Stogo  tarnavimo  laikui gali  daryti įtaką  tam tikri faktoriai, pavyzdžiui,  šilti  saulės  spinduliai,   stogo  šlaito palinkima,  dažnai  kintanti oro temperatūra,  krituliai ir   agresyvios  cheminės medžiagos. Įvairioms stogo dangoms gali būti  reikalingos įvairios  atramos ir stogai.  Tam, kad būtų  tinkamai  atliktas pasirinkimas reikia  apgalvoti  visus  už ir prieš, bei  neskubant  apgalvoti  įvairius  variantus.  Šiuolaikinė rinka gali pasiūlyti labai dideli  stogo dangų  pasirinkimo  asortimentą.  Tačiau ką geriau  pasirinkti?  Tam, kad jūs galėtumėte padaryti tinkamą  pasirinkimą  jums reikia įvertinti  visus   medžiagos privalumus  ir trūkumus.  Kokia  stogo  danga  yra pati gražiausia?  Į šį klausimą  nėra taip  sudėtinga  atsakyti.  Visi turi  skirtingą  skonį ir tai yra nuostabu. Pasirinkite  dangą  pagal  tai kokie yra jūsų  pageidavimai, taip pat  atsižvelkite kaip  atrodo  jūsų  pastato  stilius ar jis yra modernus, klasikinis  ar  hi-tech  stiliaus.  Seniau, kai  buvo konstruojami  stogai  buvo naudojami  asbesto lapai, kurie  yra vadinami šiferiu.  Šios medžiagos  pavadinimas atitinka  realybę.  Medžiaga  turi  labai aukštą  savikainą atitinkamai  buvo neįmanoma  masinė gamyba, todėl labai  lengvai  asbesto lapai  tapo vadinami  šiferiu.  Šiuos lapus yra rekomenduojama  naudoti  stoguose, kurių  palinkimas yra 1:4.  Jei yra mažesnis palinkimas atitinkamai  turi  būti  hermetizuojami  visi tarpai.  Yra gaminami 1200-2800 mm ilgio lapai, kurių  storis nuo 5,5 iki 8,0 mm.  Tai yra laiko  patikrinta  medžiaga, kuri  yra labai paprastai montuojama.

Kai yra pasirenkamos  stogų dangos yra  būtina  orientuotis į kelis  rodiklius, tai  pasirinktos medžiagos  estetika,  jos funkcionalumas ir patikimumas.  Stogas turi  organiškai  įsipaišyti  į namo   architektūrinę  išvaizdą.  Stogo  danga  turi  užbaigti  jūsų namo kompoziciją.  Pasirinkti  medžiagą  ir spalvinę  dangos schemą verta  orientuojantis  visų pirma į  pastato  architektūrą, spalvą  ir  medžiagą iš kurios   buvo statomos sienos.  Teisingas medžiagos pasirinkimas jūsų  stogą pavers  tokiu, kad jis sėkmingai papildys jūsų namo dizainą ir padarys jį patrauklesniu  iš estetinės  pusės.  Tačiau  neverta  labai stipriai  žavėtis  spalvomis ir formomis, kurias jums gali pasiūlyti  stogų dangos. Visada reikia  įsiminti, kad pagrindinė  tokios  konstrukcijos  funkcija  tai  namo  apsauga nuo lietaus ir  kito  aplinkos poveikio, tokio kaip  vėjas, sniegas, drėgmė,  saulės   spinduliai ir šviesa.  Suprantama,  kas pasirinkimą  įtakos ne tik jūsų  skonis, tačiau ir klimato sąlygos.

Šiuo  metu  labai  didelį populiarumą  užkariavo tokios  stogų dangos kaip  čerpės, kurios gaminamos metalo pagrindu arba naudojant kitas gamtines medžiagas, pavyzdžiui,  molį, smėlį ir kitas.  Kai jūs  pasirinksite  stogo dangą jums  reikia įsiminti, kad  kiekviena  medžiaga  yra individuali.  Visada reikia  apskaičiuoti  stogo  svorį,  jo patikimumą,  montavimo  sudėtingumą ir pristatymą.  Prisiminkite, kad medžiagos  svoris  gali  pažeisti visą pastatą, o egzotiškos medžiagos  jus dar labiau  skatins pasinaudoti  profesionalų paslaugomis, kurie  atliks montavimą.  Stogo  danga  turi specialią konstrukciją, kuri yra  sudaryta  iš atraminių konstrukcijos  elementų, kurie  sugeba  išlaikyti  stogui  atitenkantį krūvį nuo  sniego, vėjo  ir lietaus  sienoms ir viduje  esančioms  atramoms. Pasirinkus  tinkamą  stogo dangą jums nereikės  rūpintis, kad  jūs užklups netikėtumai.

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *